Pomysł na prezent – prezenty dla miłośnika psów [5 propozycji + linki]

Pasje nadają naszemu życiu sens. Jedni uwielbiają sport w każdej postaci, inni zaś miłują się muzycznych nurtach. Dla kogoś dobra książka to dobro najwyższe, a jeszcze inni poświęcają swój czas dla zwierząt. Miłośnicy psów to bardzo specyficzna grupa ludzi, która uwielbia te przyjacielskie i niezwykle wierne czworonogi. Co takim osobom można kupić na prezent? Oto 5 propozycji na prezent dla miłośnika psów.

Prezent dla miłośnika psów – niezniszczalna smycz od Dogcessories

Częstość wymiany smyczy zależy od jej zużycia i chęcią gryzienia przez psiaka. A gdyby tak mieć smycz, której żaden pies nie będzie w stanie przegryźć? Takim produktem jest właśnie funkcjonalna smycz IDEALEASH od Dogcessories. Oprócz wspomnianej wytrzymałości smycz posiada płynną regulację długości, wykonana jest z liny odpornej na przetarcia, posiada amortyzację przeciw nagłym szarpnięciom, miękką rączkę czy elementy odblaskowe. Sporo tego jak na zwykłą smycz, pełną niezwykłych technologii.

Smycz dla psa z amortyzatorem Idealeash

Prezent dla miłośnika psów – figura od Papertrophy

Chodzi oczywiście o figurę podłogową psa od firmy Papertrophy, a jest ich do wyboru kilka. Basset, Boxer, Corgi, Jamnik, Buldog czy Doberman. Koszt takiej figurki to 60 złotych plus koszty wysyłki. Gwarancja oryginalności prezentu, który stanie się wyjątkowym elementem ozdobnym domu czy mieszkania, w którym czworonogi darzy się ogromną miłością.

https://www.papertrophy.com/shop/pl/figury-podlogowe/?p=1

Prezent dla miłośnika psów – uciekająca zabawka

W dzisiejszym pędzącym świecie nie raz i nie dwa zdarzy się dzień gdy zabraknie nam czasu na zabawę z naszym czworonogim przyjacielem. Tyle trzeba przecież jeszcze w domu zrobić. Czym zająć zwierzę? Najlepiej dać mu jakąś mocno angażującą zabawkę, np. inteligentną uciekającą zabawkę-miniona. O co chodzi? Zabawka porusza się za pomocą zamontowanych kół i jest wyposażona w komplet czujników czytających ruch z każdej strony. Gdy wykryje zbliżającego się zwierzaka, porusza się w losowym kierunku, by nie dać się złapać. Tylko tyle i aż tyle. O tę zabawkę raczej człowiek też się nie potknie (no, chyba że wyczerpią się baterie).

https://allegro.pl/oferta/inteligentna-uciekajaca-zabawka-dla-psa-i-dziecka-10699126334?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_supermarket_animals_pla_ss&ev_adgr=Animals&ev_campaign_id=14318117469&gclid=EAIaIQobChMI8fO51pjq8gIV3RV7Ch0KagfWEAQYAyABEgL2mvD_BwE

Prezent dla miłośnika psów – Psie Sucharki

I nie chodzi tutaj o smaczki dla zwierzaka, a o książkę „Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić”. Jest to przezabawna lektura pełna obrazków wraz z psimi dialogami, sugerującymi co byś nasz czworonóg powiedział, gdyby ów zwierzęta umiały mówić. Duża dawka humoru połączona ze znanym z codziennego życia zachowaniem psa.

https://www.taniaksiazka.pl/psie-sucharki-wszystko-co-powiedzialby-twoj-pies-gdyby-umial-mowic-maria-apoleika-p-1301983.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMI4cK13Jbq8gIVj-F3Ch2h7A5KEAQYAiABEgKHtPD_BwE

Jakie akcesoria spacerowe dla psa warto mieć?

Prezent dla miłośnika psów – Mata węchowa

Mata węchowa to jeden z najlepszych gadżetów dla psiaka, gwarantujący udaną zabawę. Mata wykonana jest zawsze z miękkich materiałów, dość gęsto ułożonych i wiązanych, przez co znajdziemy w niej mnóstwo szczelin do ukrycia psich przysmaków. Pies za pomocą swojego węchu stara się je wszystkie odnaleźć. Zabawa przez węszenie to najlepsza psia aktywność, często bardziej męcząca niż samo bieganie po trawniku. Na rynku dostępne są maty w różnych rozmiarach oraz kolorach. Przykładowa mata węchowa o wymiarach 50×40 cm to koszt 100 zł, lecz można znaleźć zarówno tańsze i droższe wersje. Jej rozmiar warto dostosować do wielkości posiadanego psa.

https://www.dogsplate.com/mata-wechowa-50×40-cm-turkus?id=990&gclid=EAIaIQobChMIr569vJXq8gIVL4ODBx3D3QyoEAQYBiABEgJp3PD_BwE

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.